DOVANŲ KUPONAS

Atgal

Kviečiame įsigyti atnaujintą dovanų kuponą!

Dar neapsisprendėte, kuo pradžiuginti mylimus žmones? Norisi padovanoti kažką originalaus, nekasdieniško, įsimintino, nebanalaus? Dovanokite naujas patirtis ir ilgam išliekančius įspūdžius!

Naujas mūsų teatro dovanų kuponas – puiki alternatyva vienadieniams pasirinkimams.

Siūlome ilgesnį galiojimo terminą, patrauklesnes naudojimosi sąlygas ir naujo įvaizdžio pakuotę. Kuponą galite įsigyti teatro kasoje ir internetu.

Malonių įspūdžių mūsų teatre!

Jums siūlome 16 Eur ir 32 Eur vertės Dovanų kuponus ir  6 Eur vertės vaikiškus Dovanų kuponus, kurie galioja bilietams į Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklius.

Dovanų kuponus į Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklius galima įsigyti visose „Ticketmarket“ bilietų kasose (Šiauliai)"Paypost” skyriuose. Taip pat internetu www.ticketmarket.lt 

Rekomenduojame Dovanų kuponus kuo greičiau išsikeisti į prekyboje esančio norimo Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklio bilietus, tačiau ne vėliau kaip 1 darbo dieną prieš pasirinktą spektaklį.

Dovanų kuponus į bilietus išsikeisti galima internetu bei Valstybinio Šiaulių dramos teatro kasoje (Tilžės g. 155, Šiauliai), tel. 8 41 52 49 63.


Dovanų kuponą į bilietą būtina išsikeisti vieno pirkimo metu. Dovanų kuponai nėra sumuojami.

Dovanų kuponai negalioja perkant bilietus į kitų organizatorių spektaklius ir renginius, vykstančius Valstybiniame Šiaulių dramos teatre.

Keičiant Dovanų kuponą į bilietus, bilietų kainos skaičiuojamos be nuolaidų.

Jeigu bilietų kainų suma yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas.

Jeigu bilietų kainų suma yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, reikalinga primokėti skirtumą.

Dovanų kuponas, jo pametimo ar kitokio praradimo atveju, nebus keičiamas į naują, taip pat kuponas nebus keičiamas į grynuosius. Jeigu kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu*.

Dovanų kuponai galioja visiems Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektakliams, rodomiems Šiauliuose ir kituose miestuose, į kuriuos bilietus platina „Ticketmarket“.

Perkant bet kurios vertės Dovanų kuponą, jam taikomas „Ticketmarket“ paslaugos mokestis.

Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

* Anksčiau įsigyti Dovanų salos kuponai galios 12 mėn. nuo įsigijimo datos (nuo 2021-12-01 Dovanų salos kuponai neparduodami).