2020.04.17  18:30 val.
Svečiai
Svečiai

J. Miltinio dramos teatras: MOTERIMS IR JŲ VYRAMS

Rež.: Ligita Kondrotaitė
Atgal

Apie spektaklį

W. Russell
„MOTERIMS IR JŲ VYRAMS“
 
Dviejų dalių spektaklis pagal W. Russell „Shirley Valentine“
Režisierė Ligita Kondrotaitė
Vertė Monika Deveikytė
Scenografija ir kostiumai Margaritos Misiukovos
   
Kadaise buvusi savarankiška moteris, dabar Širlė Valentain - namų šeimininkė ištikta vadinamosios amžiaus vidurio krizės. Didžiąją savo gyvenimo dalį ji praleidžia tarp keturių sienų, dažniausiainviena: vaikai užaugę ir išsilakstę, o vyras beveik visą laikąnpraleidžia darbe. Širlė Valentain gyvena atsiminimais, kokia jinbuvo, ir yra įklimpusi į kasdieninę rutiną, buitinius barnius sunvyru, o geriausia jos pašnekovė – virtuvės siena. Kai draugė, laimėjusi loterijoje, ruošiasi važiuoti į Graikiją, Širlė pasinaudoja galimybe ir vyksta kartu. Kelionės metu ji pradeda save ir aplinkinį pasaulį matyti kitomis akimis, todėl nusprendžia pakeisti savo gyvenimą.
Monospektaklis „Moterims ir jų vyrams“ - tai moters gyvenimo ir savęs atradimo istorija. Kaip teigia spektaklio režisierė ir aktorė Ligita Kondrotaitė: „Spektaklyje gvildenama situacija dažnai moteriai atpažįstama ir dar dažniau neigiama: esą, jau joms taip tikrai neatsitiks. Galima vadinti tai komedija, bet ši komedija išspaus ir ašarą, o gal net ką nors nuliūdins. Ir vis dėlto, tai drama su labaigera pabaiga ir subtiliu humoru.“
Ši neįtikėtinai linksma ir įtraukianti pjesė, jau įvardijama kaip modernioji klasika, tapo tikra sensacija Londono ir Niujorko teatrų scenose, o aktorei Pauline‘ai Collins pelnė Oskaro nominaciją už pagrindinės aktorės vaidmenį Lewiso Gilberto filme „Širlė Valentain“ (1989).
 
Vaidina Ligita Kondrotaitė
 
Premjera – 2016 m. sausio 14 d.

Žiūrėti repertuarą

Artimiausi spektaliai

2020.04.17  18:30 val., Teatro Mažoji salė
Pirkti bilietą internetu     Pirkti bilietą kasoje