Svečiai
Svečiai

NAISIŲ VASAROS TEATRAS: KAPITONO KOLUMBO GIMTADIENIS

Rež.: Almantas Vaišnys
Atgal

Apie spektaklį

Režisierius – Almantas Vaišnys
Choreografė – Brigita Rodriquez
Kostiumai ir dekoracijos – Marija Rubavičiūtė
 

Ar jūs kada norėjote būti patys gražiausi? O protingiausi? Ar linksmiausi? Ar kada buvo labai nuobodu, taip nuobodu, kad tą nuobodulį norisi imti ir suvalgyti? Na, jei nesuvalgyti, tai bent su tuo nuoboduliu pažaisti? To ir ėmėsi vienas kiemo gyventojas katinas, vardu Lunatikas. Juozo Erlicko pjesėje „Kolumbo gimtadienis“, jis – vienas ryškiausių personažų. Tiesą pasakius, rašytojo šmaikščiame, ironiškame pasakojime, visi personažai ryškūs ir tolygūs. Visi patys svarbiausi. O kai norisi būti pačiu pačiausiu, kyla nemenkų nesusipratimų ir juokingai kvailų situacijų. Kiemas tampa tik tavo tvirtove ir labai norisi tapti to kiemo karaliumi. Meilė tampa jaukiai banali, o tikra draugystė – ryški ir mažumėlę per saldi.

„Naisių vasaros teatro“ aktoriai drauge su režisieriumi Almantu Vaišniu pasakoja istoriją, kurioje atpažinsite draugus, tėvelius, galbūt net atrasite save patį.

Tikimės, kad pavyks kažko pasimokyti, iš kažko gardžiai pasijuokti, kad muzika ir dainos kutens ausis. Bet svarbiausia, jog suprasite, kad dienos ir akimirkos grožis yra drauguose, meilėje ir linksmybėse. Kad svajonės niekada nėra kvailos, jos tik kartais truputėlį keistos. O turėti draugų daug įdomiau, nei būti vienam! Netgi kai diena tampa labai niūri, ima ir suspindi saulė. O kai saulė spindi, negalima pyktis, patartina imti ir spindėti patiems! Spindėti taip, tarsi per gimtadienį, kai gali pabūti kapitonu. Kapitonu Kolumbu!

Spektaklis orientuotas vaikams nuo 3 iki 103-jų metų.


Vaidina: Tomas Montvila, Valdas Vaitiškis, Vaida Kavaliauskaitė, Birutė Kaktytė- Varkalienė, Orinta Jazdauskaitė-Juozapaitė, Jūratė Levickaitė, Arūnas Jokubauskas, Karolis Liaučius, Remigijus Pelenis.


Žiūrėti repertuarą