Spektaklis atšauktas
Spektaklis atšauktas

Kauno miesto kamerinis teatras: SUPERHEROJAI

Rež.: Loreta Vaskova
Atgal

Apie spektaklį

Force majeure. Spektaklis paaugliams "Superherojai" lapkričio 12 d., neįvyks dėl aktoriaus ligos. Bilietus galima grąžinti jų įsigijimo vietoje. Atsiprašome už nepatogumus.

 
 
Režisierė: Loreta VASKOVA
Dramaturgė: Gabrielė LABANAUSKAITĖ
Kompozitorius: Dominykas DIGIMAS
Choreografė: Indrė PUIŠYTĖ ŠIDLAUSKIENĖ
Scenografija: Emilija VIŠINSKAITĖ
Kostiumų dizainas: Žaneta ČERNĖ (Mados butas)
Šviesų dailininkas: Tomas ZINKUS
 
Tikrų paauglių tikros istorijos tikriems paaugliams
Ar superherojais gimstama ar tampama? Kaip būti herojumi sau pačiam? Kokiais autoritetais sekti? Kaip tapti geresne savo paties ar pačios versija? Kaip išgyventi patyčias? Kas yra draugystė ir meilė? Kaip nebijoti svajoti ir visada išlikti savimi? Šiuos ir kitus klausimus kelia spektaklis „Superherojai“. 
Spektaklis sukurtas pagal tikras istorijas. Dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė ir režisierė Loreta Vaskova bendravo su 15-18 m. jaunuoliais ir jaunuolėmis iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių – nuo sėdinčių bibliotekoje iki esančių įkalinimo įstaigose – ir sukūrė personažus, kurie prabilo apie tai, kas aktualu paaugliams. Nė viena istorija nėra vienoda, kadangi visi esame skirtingi. Spektaklis neketina teisti, moralizuoti ar mokyti, kas yra teisinga ar neteisinga. Kūrėjai nori atverti langą į kitokią realybę, kurioje galbūt pamatysime patys save ir lengviau suprasime kitus.
PREMJERA – 2020 m. sausio 5, 14 d., vasario 13 d.
 
Spektaklio traileris: https://www.youtube.com/watch?v=dVwV8zC9FXM&feature=emb_title

Spektaklio sklaidą dalinai finansuoja LIETUVOS KULTŪROS TARYBA
 

Žiūrėti repertuarą