Svečiai
Svečiai

Sarkazmo tyrimai #2

Rež.:
Atgal

Apie spektaklį

Dvi interneta bei telika žvaigždes – Mantas Bartuševičius ir Timūras Augucevičius – atvykst į „Šiaulių naktis“, pasikalbėt apie... sarkazmą! Kas tas yr? Kaip jis kuriams? O gal jie nieka nekur, gal jiem savaime gaunas? Ir da – kaip reaguot lochams, apie kuriuos yra kalbama?

Mantas Bartuševičius – humoristas, daugybės video siužetų ir stand up pasirodymų autorius. Ypač mėgiami jo siužetai, kur jis sadistiškai permaitinamas Močiutės ( žr. „Močiutės spąstai“). Dar neseniai Mantas buvo vienas geidžiamiausių jaunikių humoristų rinkoje, deja, jam teko pakeisti šį statusą, nes rugpjūčio 1d. sumainė žiedus su mylimąja Ieva ir tapo Patenkintu Sutuoktiniu. Kai dar buvo jaunesnis ir laisvas, pėsčiomis apkeliavo Lietuvą. Nuo tada jo bajeriai tapo ypatingai aštrūs ir gilūs, nes po tos kelionės Mantas buvo įšventintas į Humoristų-Nušvitusiųjų Piligrimų slaptąją draugiją. Mantas ypač didžiuojasi savo humoristine kilme, mat jo 92 metų senelis turi 10000 sekėjų būrį „Instagrame“ ir visomis išgalėmis palaiko vaikaitį humoristinėje ir gyvenimiškoje veikloje.

Timūras Augucevičius – atrodo jauniau nei atrodo, humoristas, menininkas, operatorius, dainų autorius, kompozitorius, atlikėjas, aktorius, žurnalistas, profesionalus melagis, „ZIP FM“ ryto laidos vedėjas, TV laidos „Žinių naujienos“ kūrėjas ir vedėjas, „TV2“ laidų vedėjas, „Laisvės TV“ laidos „Tiek žinių“ vedėjas, vienintelis netapinas Tapino kėdėje „Laikykitės ten“, „Dviračio šou“ scenaristas, vedęs ir turi vaikų, pažįstantis daug įžymių žmonių – tiek aukštesnio reitingo, tiek žemesnio, tiesa, kažkada vieną gąsdino sudorosiąs…

Vakaro vedėja – Ligita Juknevičiūtė – grynakraujė šiaulietė, rašytoja, žurnalistė, tapytoja, redaktorė, TV laidų kūrėja. Ligita parašė 2 detektyvinius-kinematografinius-kosminius meilės romanus, tapo paveikslus ir, žinoma, įdėmiai stebi Lietuvos kultūrinį, politinį, humoristinį ir pramoginį gyvenimą ir kritiškai žvelgia į visas gyvenimo peripetijas.

Sale – ne gumine! Ir dar kovidz... :(

Bilietai – po 6.66 Eur.

Vakaro partneriai – UAB „Vilmers“, Valstybinis Šiaulių dramos teatras.
Žiūrėti repertuarą