2021.10.01  18:30 val.
Svečiai
Svečiai

SoDra, Mon Amour | Teatronas

Rež.: Gildas Aleksa
Atgal

Apie spektaklį

SoDra, Mon Amour

Trijų dalių mokestis be pertraukos

Dramaturgė - Kristina Marija Kulinič
Režisierius - Gildas Aleksa
Dailininkas - Martynas Arlauskas
Kompozitorius - Jokūbas Tulaba

Bene aštriausia tema kultūros pasaulyje kiekvieną pavasarį nuo 2017 metų yra Sodra ir jai skiriami mokesčiai. Pagrindinė visų minima bėda ir pasipiktinimas – neaiškus bendravimas. Tad natūralu, jog ši socialine tampanti problema būtų nagrinėjama tiesioginio bendravimo menu – teatru.

Didelio susidomėjimo susilaukusi mintis dar labiau išgarsėjo, kai žmonių buvo prašoma pasidalinti savo patirtimi. Skundų kiekis iš žmonių ir pačios Sodros darbuotojų gynybinio pobūdžio pasisakymai privertė susimąstyti ir pasinaudoti teatru kaip susikalbėjimo platforma.
Sociologės Renidos Baltrušaitytės surinktais duomenimis ir dramaturgės Kristinos Marijos Kulinič iš jų sudarytoje pjesėje pamatysime kelis žmones, kurie mėgina susitvarkyti savo gyvenimus ir mokesčius vienu metu.
Ši tragikomiška drama privers apsvarstyti žmogiškumo faktorius esamoje sistemoje, bei sistemos faktorius esamame žmogiškume. Spektaklio tikslas – nėra kaltinti ar išspręsti. Spektaklio tikslas yra reflektuoti tai, ką jaučiame, kai mėginame būti sąžiningais piliečiais.
 
 

Žiūrėti repertuarą

Artimiausi spektaliai

2021.10.01  18:30 val., Teatro Didžioji salė
Pirkti bilietą internetu