Ekskursijos, dirbtuvės

Atgal

Ekskursija po teatrą

Ekskursijos metu supažindinama su Lietuvos teatro istorija, Valstybinio Šiaulių dramos teatro įsteigimo aplinkybėmis ir veikla, pastato istorija. Dalyviai pakviečiami pasivaikščioti po teatro pastatą, susipažinti su teatre veikiančiomis gamybinėmis dirbtuvėmis, repeticijų erdvėmis ir sudaroma galimybė iš arčiau pažvelgti į teatro užkulisius ir kūrybinio darbo „virtuvę“.

Edukacinė ekskursija yra improvizacinio pobūdžio. Atsižvelgiant į aplinkybes ir pageidavimus, amžiaus grupę, dalyviai išsamiau susipažįsta su vienos pasirinktos kūrybinės dirbtuvės veikla (spektaklių muzikinis apipavidalinimas, meninis apšvietimas, grimo sukūrimas, dekoracijų ir butaforijos gamyba ir kt.). Antroji ekskursijos dalis yra kūrybinio pobūdžio. Sudaromos galimybės patiems išbandyti save, atskleisti savo kūrybiškumą teatro scenoje dalyvaujant teatro profesionalams.

Kreiptis: kultūros projektų vadybininkė RENATA BALTRAITIENĖ, el. p. renata.baltraitiene@vsdt.lt, mob. tel. +37069882297

Teatro dirbtuvės ŠIANDIEN AŠ AKTORIUS!

Ar norėtumėte atrasti teatro pasaulį ir pasijusti tikru aktoriumi? Nauja edukacinė programa – teatro dirbtuves „Šiandien aš aktorius!“ skirta susipažinti su aktoriaus darbo ypatumais. Užsiėmimo metu sužinosite nuo ko prasideda darbas scenoje, kaip lavinami aktorystei būtini įgūdžiai.

Edukacijoje drauge su profesionaliu aktoriumi išbandysite judesio, scenos kalbos ir emocinės išraiškos lavinimo pratimus. Susipažinsite su vaidybos pradžiamoksliu, lavinsite susikaupimo įgūdžius ir kūrybiškai improvizuosite.

Ši teatro dirbtuvių programa - tai puiki galimybė tobulinti bendravimo gebėjimus, lavinti kūrybiškumą, stiprinti pasitikėjimą savimi ir komandiniu darbu. Tai išskirtinė galimybė išbandyti aktorystę ir pajusti kolektyvinės kūrybos džiaugsmą.

Dirbtuvės skirtos visiems besidomintiems teatru ir gali būti pritaikytos skirtingoms amžiaus grupėms. Galimos grupės – 7-12 metų, 13-16 metų bei suaugusiųjų.

Dirbtuves veda profesionalus aktorius Irmantas Pilis.

Prisijunkite ir leiskite savo talentui šokti į sceną!

Trukmė 1 val. Grupė - nuo 15 asmenų.

Kreiptis: kultūros projektų vadybininkė RENATA BALTRAITIENĖ, el. p. renata.baltraitiene@vsdt.lt, mob. tel. +37069882297