NAUJIENOS

Atgal

Šio savaitgalio teatro repertuaras online:

2020 03 31

Balandžio 3 d. 18:30 val. - G. Labanauskaitė „Išrinktieji“ (rež. M. Klimaitė).
Tai jaunų teatro kūrėjų spektaklis - tyrimas, pasakojantis apie septynis žmones, netikėtai pakliuvusius į slaptą psichologinį eksperimentą. Spektaklio žanras artimas detektyvui, bet kartu tai ir gilesnis žvilgsnis į žmogaus psichologijos gelmes. Kodėl ir kokiomis aplinkybėmis žmogus griebiasi prievartos ir žiaurumo?
 
Balandžio 4 d. 18:30 val. -  „Kova“ pagal Francą Kafką (rež. Paulius Ignatavičius). 
Žiūrovų dėmesiui siūlome debiutinį P. Ignatavičiaus darbą Šiaulių teatro scenoje, iškart pelniusį režisieriui pripažinimą. Už „Kovos“ režisūrą P. Ignatavičius buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui, nominacijas taip pat pelnė aktorius Juozas Bindokas ir scenografė Goda Palekaitė. Spektaklis persmektas kafkiška dvasia, jis kalba apie nematomus žmogaus vidinius pasaulius ir sapnus, kurie gali būti tikroviškesni, nei realybė.
 
Balandžio 5 d. 16:00 val. spektaklis vaikams -  „Kaštonė“ (rež. A. Lebeliūnas).
Sekmadienio popietei siūlome jautrią istoriją apie draugystę, talentą ir ištikimybę, pasakojamą mielos kalytės Kaštonės akimis. Garsųjį A. Čechovo apsakymą „Kaštonė“ teatro scenai adaptavo Daiva Čepauskaitė. Užburianti scenografija, įspūdingi kostiumai ir aktorių subtiliai perteikiama istorija - yra tai, dėl ko šį spektaklį mielai žiūri ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. 
 
Laukiame jūsų virtualioje teatro erdvėje!
Nuorodos bus skelbiamos facebook paskyroje ir teatro svetainės repertuare.
 
Likite namie, žiūrėkite spektaklius ir būkite sveiki!