NAUJIENOS

Atgal

Teatras ir Kolegija įprasmino kaimynystę

2022 06 13

Šiaulių valstybinė kolegija ir Valstybinis Šiaulių dramos teatras pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai birželio 9 dieną turėjo galimybę geriau ir iš arčiau susipažinti su Valstybinio Šiaulių dramos teatro veikla.

Šmaikščią ir interaktyvią ekskursiją po teatro erdves, užkulisius vedė ilgametis Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorius Juozas Bindokas. Teatro vadovas Aurimas Žvinys ekskursijos dalyviams papasakojo teatro istoriją, pasidalijo įsimintinais aktorystės momentais, netikėtais nutikimais spektaklių metu.

Po ekskursijos Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė ir teatro vadovas Aurimas Žvinys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Siekiama plėtoti ryšius įgyvendinant abipusiai naudingas veiklas.

„Su teatru esame kaimynai, tačiau tikrai ne viską apie savo kaimynus žinome. Kai iš arti pamatai, kuo gyvena įstaiga, gimsta įvairiausi planai ir idėjos galimam bendradarbiavimui. Mūsų draugystė su šia įstaiga, galima sakyti, tik prasideda, bet perspektyvos iš tiesų plačios. Siekiame, kad mūsų studentai, bendruomenė pažintų miestą, jo įstaigas, žinoma, tai ypač svarbu kalbant apie kultūrą, visuomeninį gyvenimą, todėl labai vertiname naujai besimezgančius ryšius", – sakė Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė.

Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys paantrino dr. Linai Tamutienei ir pasidžiaugė naujai atrasta kaimynyste. „Džiaugiuosi, kad iš pirmo žvilgsnio atrodo nesusijusios institucijos šiandien įsitikino suderinamumu ir sutarė turėti bendrų veiklos taškų. Teatras turi ne tik meninį, kūrybinį tikslą, bet ir inžinerinę, techninę, vadybinę, net ir logistinę sritis, todėl tikiu, kad ši mūsų draugystė bus reikalinga, prasminga ir abipusiai naudinga", - teigė vadovas Aurimas Žvinys.