BRŪZGYNŲ EILĖS

Rež.:
Atgal

Apie renginį

Spektaklis nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“

Interaktyvus spektaklis-žygis su ausinėmis 7-14 m. vaikams ir visai šeimai

Pristato: VšĮ „Teatro istorijos“

Idėjos autorė, režisierė – Kristina Mauruševičiūtė
Dramaturgė – Diana Gancevičiūtė
Kompozitorius – Jokūbas Tulaba
Scenografė – Lina Kynaitė
Iliustracijų autorė – Žaneta Jasaitytė
Konstruktorius – Audrius Bartninkas

TRUKMĖ: 1 val. 20 min.

VIETA: Talkšos ežero paplūdimys (Žuvininkų g.), Šiauliai

Interaktyvus spektaklis-žygis visai šeimai kviečia žiūrovus paklajoti Talkšos ežero pakrantės brūzgynais. Garsinės kelionės metu brūzgynautojams skambės gražiausios lietuvių poetų eilės apie šalies kraštovaizdžio grožį ir jo išmonės pilnus herojus. Užsidėję poeto akinius ir miško radijo imtuvus, žiūrovai patirs kraštovaizdžio margumyną ir poeziją, slypinčią gamtos pasaulio fragmentuose.

Spektaklį-žygį sudaro 8 stotelės, kuriose dalyviai patiria bei išgirsta 8 eilėraščius, pamato akį glostančius vaizdus, neįprastus meninius objektus, kiekvienas jų sukuria mažus stebuklus, o akyliausieji pamato ir patiria dar daugiau.
Eilėraščių keliais žiūrovus lydi aktorius Artūras Dubaka. Jis apjungia spektaklio elementus, sukdamas žiūrovams vientisą poetinės kelionės patirtį, papildytą žaidybiniais elementais, interaktyviomis, į veiksmą įtraukiančiomis veiklomis, žiniomis apie slaptą medžių gyvenimą, medžių kalbą ir net miško internetą.

Spektaklio žygio metu gamtos takuose atgis dailininkų sukurti meniniai objektai, kurie atgaivina, vizualizuoja eilėraščiuose slypinčias istorijas ir įtraukia vaikus į magišką išmonės ir kūrybos pasaulį. Skambės Vainiaus Bako, Dainiaus Gintalo, Daivos Čepauskaitės, Antano A. Jonyno, Valdemaro Kukulo, Marcelijaus Martinaičio ir Antano Baranausko eilės, įgarsintos aktorių Ilonos Kvietkutės, Juliaus Žalakevičiaus, Rasos Samuolytės, Eglės Mikulionytės, Vytauto Kontrimo, Ryto Saladžiaus, Pauliaus Čižinausko, Giedriaus Savicko.

Pasirodymas yra Valstybinio Šiaulių dramos teatro festivalio "Teatrodromas" dalis.


Žiūrėti repertuarą