Vaikams
Vaikams

DIDELĖ LIETUVIŠKA PASAKA

Rež.: Eglė Kižaitė
Atgal

Apie renginį

Režisierė - Eglė Kižaitė
Dramaturgė – Monika Baranauskaitė
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Laura Luišaitytė
Kompozitorius - Pijus Narijauskas
 

Vieną vakarą, mamai išėjus į šokių pamoką, prižiūrėti trijų anūkų ateina du seneliai: rimtasis Juozas ir linksmasis Juozukas. Ir vienas, ir kitas senelis turi skirtingą požiūrį į savo „pareigas“, tačiau netrukus jie abu yra įviliojami į vaikų fantazijų pasaulį. Tuomet įprasti namai pavirsta stebuklinga, kartais net gąsdinančia vieta, kur susirenka skirtingų pasakų veikėjai.

Vaikai lengvai atpažins situacijas ir personažus iš tokių visiems gerai žinomų pasakų kaip „Eglė žalčių karalienė“, „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Dangus griūva”, „Kaip žmogus velnią apgavo“, „Trys broliai“, „Skraidantis laivas“, „Lukošiukas“.

Spalvingo, išradingo ir įspūdingais efektais prisodrinto spektaklio centre – jauniausias anūkėlis Modestas, kuris, tą vakarą patiria daugybę išbandymų ir nuotykių. Grįžusi namo mama randa ne tik „aukštyn kojomis“ apverstus namus, bet ir draugiškai susivienijusią šeimyną. O jaunėliui Modestui pagaliau paaiškėja, kad ne tik pasakose, bet ir kasdienybėje svarbu ne pati laiminga pabaiga, o žinojimas, kad šeimos vienybė yra ta jėga, kuri visada padės įveikti didžiausius priešus ir baimes.

Premjera - 2019 m. gruodžio 17 d.

Video anonsas:


Žiūrėti repertuarą