Vaikams
Vaikams

KALĖDŲ SENELIO PLANETA

Rež.: inscenizacijos autorius – Šarūnas Datenis
Atgal

Apie renginį

Režisierius ir inscenizacijos autorius – Šarūnas Datenis
Dailininkai – Antanas Dubra, Vladas Suncovas
Kompozitorius – Vytautas Leistrumas
Šviesų dailininkas - Julius Kuršys
Vaizdo projekcijų autoriai – Martynas Aužbikavičius, Aušrys Liaudanskas

Vaidina: Aidas Matutis, Monika Šaltytė, Dalius Jančiauskas, Severinas Norgaila, Arnoldas Jalianiauskas

Žvaigždės gražios todėl, kad kiekvienoje yra gėlė, kurios nematyti. Jei tu myli gėlę, kuri žydi žvaigždėje, tai malonu naktį žiūrėti į dangų.
Visos žvaigždės su gėlėmis. Žvaigždės žmonėms nėra tokios pačios. Vieniems, kurie keliauja, žvaigždės yra kelrodės. Kitiems - tik smulkūs žiburiukai. O tu turėsi tokių žvaigždžių, kurių niekas neturi...

„Kalėdų Senelio Planeta“  -  tai šviesus, linksmas, bet kartu ir jautrus pasakojimas apie kalėdinį stebuklą, nuoširdžią draugystę ir norą pradžiuginti kitus.  Na, o jei žvaigždės išsidėstys palankiai, tai jų nušviestu keliu tiesiai į mūsų teatro sceną nusileis tikrų tikriausias Kalėdų Senelis!
Šventų Kalėdų laikotarpiu mažuosius teatro lankytojus kviesime kartu su Mažuoju Princu keliauti į Kalėdų Senelio Planetą, kurioje išpildomi vaikų norai. Nors ši Planeta skrieja kažkur toli kosmose ir yra nematoma plika akimi, tačiau Kalėdų laikotarpiu jos egzistavimą jaučia kiekvienas, turintis gerų ketinimų ir kilniaširdiškų troškimų.
Spektaklis sukurtas garsios ir visiems gerai žinomos Antuano de Sent Egziuperi (Antoine de Saint-Exupery) knygos „Mažasis princas” motyvais.  Spektaklyje sutiksime Mažąjį Princą, kuris iš jo Planetoje netikėtai išdygusios Rožės  pirmą kartą išgirs apie Kalėdas ir Kalėdų  Senelį, turintį stebuklingų galių išpildyti svajones. Įkvėptas Rožės pasakojimo ir norėdamas pradžiuginti savo mylimą Gėlę, Mažasis princas leidžiasi ieškoti Kalėdų Senelio Planetos. Keliaudamas jis patenka į skirtingas planetas, kuriose gyvena  Karalius, Žibintininkas, Garbėtroška, Lapė.  Visi jie sukasi savo „orbitose“ ir nelabai domisi, kas vyksta už jų planetos ribų. Jie nežino, ar Kalėdų Senelio Planeta apskritai egzistuoja. Bet Mažasis Princas tiki Rožės pasakojimu ir yra pasiryžęs savo vienintelei Rožei padovanoti ypatingą kalėdinę dovaną...

Po spektaklio vaikų lauks Kalėdų Senelis bei dovanėlės.


Žiūrėti repertuarą