Svečiai
Svečiai

MEILĖS AUDRA. Barselonos flamenko baletas

Rež.: David Gutiérrez
Atgal

Apie renginį

Renginio organizatorius - Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ 

Barselonos flamenko baletas (Barcelona Flamenco Ballet)
Režisierius David Gutiérrez
Režisieriaus asistentas Jaime Trancoso
Scenografas Montserrat Pons
Kostiumų dailininkas Hockerty, Producciones Gutiérrez
Šviesų dailininkas Salvador Llorca
Kompozitorius David Gutiérrez
Choreografas David Gutiérrez
Aktoriai/atlikėjai: David Gutiérrez (šokėjas), Judith Martín González (šokėja), Joel de Pepa (vokalas), Jordi Centeno (gitara)

Barselonos flamenko baletas kviečia pamatyti naująjį savo šedevrą, kuriame susipina emocijos ir netikėti pojūčiai, intrigos, jėga, atsidavimas, džiaugsmas ir tragedija. Ar esate pasiruošę visa tai patirti?

Šokėjo ir choreografo Davido Gutiérrezo režisuota „Meilės audra“ (spektaklio „Luxurîa“ sumažinta versija) yra trečiasis jos kūrėjo darbas. Anksčiau jis jau buvo pastatęs šokio spektaklius „Naujasis flamenko laikas" ir „Atgimęs flamenko“, kurie su pasisekimu demonstruoti Ispanijos ir užsienio scenose. Naujausiame meniniame projekte choreografas apjungia tradicinio flamenko ir šiuolaikinio šokio elementus. Ispanų atlikėjų pasirodymas neabejotinai sužavės žiūrovus.

Per visą savo gyvavimo istoriją Barselonos flamenko baletas (BFB) siekė išryškinti socialines aktualijas. „Meilės audroje“ išaukštinama moters asmenybė ir jos vaidmuo šokyje. Siužete dominuoja jausmingumas ir skaudūs potyriai, kaip nenutrūkstanti gija vedantys iki mūsų laikų. Stebėdami šią teatralizuotą istoriją greičiausiai atpažinsite ne tik savo gyvenime sutiktus žmones, bet ir save.

Pagrindinis veikėjas – vyras, susiduriantis su vidiniais prieštaravimais. Sutikęs savo gyvenimo meilę ir vien į ją pažvelgęs, jis supranta, kad mylėti nebus lengva, nes ji – fatališka moteris – maištinga, stipri ir nepriklausoma. Dalintis su kažkuo ar ją prarasti? Viskas arba nieko. Meilė ar trumpalaikis malonumas?

Ateikite ir išgyvenkite šią istoriją. Išdrįskite pajausti „Meilės audrą“!

Balandžio 5 d. 19 val. Valstybinio Šiaulių dramos teatro Didžioji salė

BARSELONOS FLAMENKO BALETO KVARTETAS (Ispanija):

DAVID GUTIÉRREZ (šokėjas)
JUDITH MARTIN GONZÁLEZ (šokėja)
JOEL DE PEPA (vokalas)
JORDI CENTENO (gitara)

Rėmėjai:
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Šiaulių miesto savivaldybė
UAB „Verslavita“

Renginio nuoroda: http://www.polifonija.lt
Video anonsas:

Žiūrėti repertuarą