PAKELIUI / VŠDT

Rež.:
Atgal

Apie renginį

Informuojame, jog 06-08 d. turėjęs vykti spektaklis-kelionė autobusu „Pakeliui“ dėl aktoriaus ligos perkeliamas į rugpjūčio 9 d. 20.00 val.
Įsigyti bilietai galios, jų keisti nereikia.
Jeigu netinka nauja renginio  data, bilietus galite grąžinti pateikdami informaciją čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Bilietų grąžinimo terminas iki birželio 18 d. imtinai.
Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

BIRŽELIO 8, 12 D. 20:00 val.

VIETA: žiūrovams rinktis prie VŠDT Mažosios salės įėjimo

ŽANRAS: Spektaklis-kelionė autobusu

TRUKMĖ: 2 val.

REKOMENDUOJAME: pasitikrinti, ar dar yra bilietų, nes jie ištirpsta akimirksniu

„Pakeliui" – tai vakarinis spektaklis-kelionė autobusu Šiaulių gatvėmis. Kelionės gidu taps Valstybinio Šiaulių dramos teatro žiūrovams puikiai pažįstamas personažas Rapolas iš spektaklio „Bagadelnia". Jis kartu su žiūrovais keliaus autobusu tarsi laiko mašina, atskleisdamas įvairius savo gyvenimo įvykius. Kiekvienas autobuso sustojimas – tai vis kita Rapolo gyvenimo istorija, kurią žiūrovai patirs stebėdami aktorių vaidinamas scenas skirtingose miesto erdvėse. Talentingo šviesų dailininko Viliaus Vilučio pastangomis įprastos miesto vietos nušvis naujomis spalvomis. Ne mažiau svarbų vaidmenį spektaklyje atlieka ir veikėjų kostiumai, muzikinis apipavidalinimas bei miesto architektūra. Taigi, ši smagi ir interaktyvi kelionė po Šiaulius leis žiūrovams susipažinti ne tik su vieno personažo šeimos gyvenimu, bet ir vaizdingai atskleis besikeitusią kultūrą, socialinį ir ekonominį gyvenimą Lietuvoje 1965-2020 m.
Kaip atrodo svarbiausi gyvenimo momentai prisiminimuose, kai į juos žvelgi jau iš nueito kelio perspektyvos? Kaip mūsų pasaulėjautą įtakoja sutikti žmonės, kintančios politinės sistemos ir technologijos, kaip su jomis keičiasi žmogaus santykis su savimi ir pasauliu? Šio spektaklio-kelionės sumanytojas – režisierius ir dramaturgas Aleksandr Špilevoj – žiūrovams siūlo įspūdingą teatrinę patirtį ir jautrų žvilgsnį į tai, kas gyvenimo kelionėse nutinka pakeliui.

Dramaturgas ir režisierius – Aleksandr Špilevoj

Vaidina:

Rapolas jauniausias – Severinas Norgaila
Rapolas vyresnis – Dalius Jančiauskas
Rapolas vyriausias – Juozas Bindokas
Unė jaunesnė – Aistė Šeštokaitė / Rusnė Navickaitė
Unė vyresnė – Monika Šaltytė
Adomas – Tautvydas Galkauskas / Lukas Auksoraitis / Pijus Ganusauskas
Elena – Monika Geštautaitė
Konduktorė – Olena Lastivka / Inga Norkutė

Plačiau: https://teatrodromas.lt/pakeliui/

Svarbi informacija žiūrovams, prieš apsilankant spektaklyje: (Spausti čia arba žr. žemiau)

Spektaklio draugai:

 

   


Žiūrėti repertuarą