Vaikams
Vaikams

TEGYVUOJA LAMBERTAS!

Rež.: Antanas Gluskinas
Atgal

Apie spektaklį

Režisierius – Antanas Gluskinas 
Dailininkė – Anželika Šulcaitė
Iliuzionistinių triukų konsultantas – Mario Tarasini
Iš italų kalbos vertė - Audrius Musteikis
 

Stebuklinga ir magiška senio niurzglio gyvenimo istorija vaikams nuo 4 metų pagal Džanio Rodario apysaką-pasaką  „Dusyk gyveno baronas Lambertas“

Kas nutiktų jei visi ištarti žodžiai imtų pildytis, o sugalvoti norai taptų realybe? Būtent taip nutiko baronui Lambertui, senutėliui turtuoliui, ieškojusiam amžinojo gyvenimo recepto. Nugirdęs dykumos išminčiaus žodžius, kad „žmogus, kurio vardas minimas, išlieka gyvas “, Lambertas liepia savo pavaldiniams nuolat kartoti jo vardą: Lambertas, Lambertas, Lambertas… Ir iš tiesų, baronas atjaunėja – iš šimtamečio senuko pavirsta stipriu ir žaviu jaunuoliu. Tačiau paaiškėja, kad tobulai paraidžiui išsipildžiusi svajonė į Lamberto gyvenimą įneša daugiau sumaišties, painiavos ir nesusipratimų, nei amžinos laimės ir džiaugsmo.

 Italų rašytojo Džanio Rodario vardą visame pasaulyje išgarsino tokie kūriniai kaip „Čipolino nuotykiai“, „Pasakojimai telefonu“. „Tegyvuoja Lambertas!“ – žaisminga nuotykių pasaka, sukurta pagal šio garsaus autoriaus apysaką „Dusyk gyveno baronas Lambertas“. Spektaklyje stebuklinga barono Lamberto atjaunėjimo istorija pinsis su cirko, akrobatikos ir triukų elementais, akį džiugins įspūdingi veikėjų kostiumai. Spektaklio erdvė, primenanti cirko areną, pakvies mažuosius į spalvingą vaizduotės, fantazijų ir žodžio magijos pasaulį, kur sužinosite, kaip svarbu ne tik klausyti, bet ir teisingai suprasti tai, ką girdime.
Premjera – 2017 m. gruodžio 17 d., 2018 m. sausio 28 d.  
 
 
Su spektaklio programėle, kurią galima įsigyti prieš spektaklį teatre, galima atlikti fokusą. Kaip jį padaryti? Žiūrėkite vaizdo įrašą!
 
 

Žiūrėti repertuarą