2022.12.10  15:00 val.
Svečiai
Svečiai

MARMIAI - spektaklis 5-10 metų vaikams. Vėjų teatras

Rež.: Gabrielius Zapalskis
Atgal

Apie renginį

Režisierius ir muzikos autorius - Gabrielius Zapalskis
Aktorius - Danas Kamarauskas
Scenografė ir kostiumų dailininkė - Laura Luišaitytė
Iliustracijų autorius – Martynas Pavilonis
Video animacijų kūrėjas - Kristijonas Zapalskis
Šviesų dailininkas - Ignas Lungevičius

Kai į lovas sugula ne tik maži vaikai, bet ir mamos bei tėčiai, tolimoje ir paslaptingoje Martvudo girioje atgyja Marmių miestelis. Jo gyventojai – tai apvalios formos JUODI padarėliai, iš kurių vienas yra Olis ir jis ne toks kaip visi. Jis - GELTONAS!

Vėjų teatras kviečia artimiau susipažinti su Oliu atkeliavusiu iš Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygos. „Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis“ - tai išskirtinė knyga vaikams apie jausmus, pažinimus ir mistiškas nakties būtybes. Visa knygų serija apie Marmius tapo vienareikšmiškai išskirtinė vaikų literatūros kontekste ir pavergė ne vieno jaunojo skaitytojo širdį.

Spektaklyje analizuojamas savito, autentiško žmogaus fenomenas. Apie individualumą, išskirtinumą bei įvairiausius jausmus kūrėjai su vaikais kalbasi dainomis, judesiu bei nepaprasto grožio iliustracijomis. Spektakliu siekiama ugdyti vaikų empatiją, gebėjimą priimti savo ir kitų kitoniškumą.

Spektaklis 5-10 metų vaikams
Trukmė - 55 min.

Po spektaklio bus galimybė įsigyti knygų apie Marmius ;)

Nuotraukos aut. Nendrė Žilinskaitė

Spektaklio partneriai - literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams „Vaikų žemė“, Knygų serijos apie Marmius autoriai Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis, leidykla „Alma littera“.

Spektaklį dalinai finansuoja LIETUVOS KULTŪROS TARYBA


Žiūrėti repertuarą

Artimiausi spektaliai

2022.12.10  15:00 val., Teatro Mažoji salė
Pirkti bilietą internetu