INTERNETU

Bilietus į Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklius platina UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ ir  

Svarbi informacija:  

- vienu kartu, perkant internetu, galima užsakyti ne daugiau kaip 10 bilietų. 
- norint įsigyti 10 ir daugiau bilietų į spektaklį ar renginį (t.y. bilietus grupėms), galima kreiptis į bilietų platintoją el. paštu vipklientai@bilietai.lt 
- bilietai nekeičiami ir negrąžinami*
- bilietams taikomi mokesčiai. 
- NUOLAIDOS taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems bei juos lydintiems asmenims, žiūrovų grupėms, įmonėms, pasirašiusioms bendradarbiavimo sutartis su VŠDT, POLA kortelių turėtojams, socialiai pažeidžiamų socialinių grupių bendrijoms ir atstovams ir pan., Ukrainos piliečiams. 

Bilietų grąžinimas

*Pinigai už bilietus grąžinami tik tuomet, jei renginys yra atšaukiamas, nukeliama jo data ar vietoje numatyto renginio yra rodomas kitas. 

Žiūrovas turi teisę grąžinti bilietus bei atgauti pinigus per 14 kalendorinių dienų nuo spektaklio atšaukimo, datos perkėlimo ar spektaklio pakeitimo dienos arba per terminą, kurį nurodo VŠDT.

Jei renginys atšaukiamas, bilietus įsigijusiems internetu www.bilietai.lt pinigai bus automatiškai grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Bilietus įsigijusiems el. paštu vipklientai@bilietai.lt - užpildžius pinigų grąžinimo formą.

Jei nukeliama renginio data ar vietoje numatyto renginio yra rodomas kitas, bilietai galioja tie patys. Jeigu pakeista renginio data ar renginys žiūrovo netenkina - bilietu galima grąžinti bei atgauti pinigus užpildžius pinigų grąžinimo formą.

Kviečiame įsigyti dovanų kuponą!