2020.01.24  18:30 val.
Premjera
Premjera

PREMJERA: MEMOFUTURA

Rež.: Jonas Tertelis
Atgal

Apie spektaklį

Režisierius, dramaturgas ir scenografas – Jonas Tertelis
Kostiumų dailininkė – Inga Skripka
Kompozitorius – Martynas Bialobžeskis
 

Memofutura yra spektaklis-spekuliacija. Tai atviras svarstymas, kaip dabartiniai paaugliai ir jaunuoliai prisimins šiandieną po dvidešimties metų. Drauge su aktoriais ir kūrybine grupe bandoma įsivaizduoti, kokie būsim 2040-aisiais.

Galvodami apie ateitį, dažniausiai fantazuojame apie aukštąsias technologijas, skraidančius automobilius ar dirbtinį intelektą. Tačiau šis spektaklis ateities kontekste ieško grynai žmogiško matmens: jis kalba apie gebėjimą suprasti kitą, kitokį ir save, kalba apie empatiją, kurios šiandien jaunų žmonių atžvilgiu stipriai stinga, kalba apie artumo ilgesį ir amžiną karą tarp skirtingų kartų.

„Šį spektaklį kuriame tiesiog scenoje repeticijų metu, atsispirdami nuo asmeninių aktorių prisiminimų, emocijų, nuojautų ir atmosferinių vibracijų. Noriu „kalbėti“ ne žodiniu tekstu, o gestu ir veiksmu, lokalia šviesa ir garsu, atviru žaidimu scenoje vietoj sąlyginių aplinkybių imitavimo. Nemėgstu didaktikos teatre, dėl to palieku nemažai laisvės žiūrovo interpretacijai. Spektaklis publiką turėtų „veikti“ tarsi lengvas mindfuck’as, kolektyvinis išgyvenimas. Noriu, kad jis būtų atviras ir nuoširdus, bet negrūzinantis bandymas dabartyje sujungti tai, kas buvo ir kas bus“, – sako spektaklio dramaturgas ir režisierius Jonas Tertelis.

Premjera – 2019 m. lapkričio 3 d. 

Žiūrėti repertuarą

Artimiausi spektaliai

2020.01.24  18:30 val., Teatro Mažoji salė
Pirkti bilietą internetu     Pirkti bilietą kasoje
2020.02.13  18:30 val., Teatro Mažoji salė
Pirkti bilietą internetu     Pirkti bilietą kasoje