REPERTUARAS

Atgal
Premjera
Premjera
www-spektaklio-cover_1566382706-3fcebf26b303af90a4dd1181d90b9bf5.jpg

PREMJERA: VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS


Tekstas – William Shakespeare
Rež. – Paulius Ignatavičius
Trukmė – 2 val. / dviejų dalių
2019.09.20
Penktadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
Premjera
Premjera
www-spektaklio-cover_1566382706-3fcebf26b303af90a4dd1181d90b9bf5.jpg

PREMJERA: VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS


Tekstas – William Shakespeare
Rež. – Paulius Ignatavičius
Trukmė – 2 val. / dviejų dalių
2019.09.21
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Gastrolės
Gastrolės
blusyno-pasakojimai_1517992985-b0ce894ca13f79ce3a1689931e89cb0a.jpg

BLUSYNO PASAKOJIMAI


Tekstas – pagal Gendručio Morkūno knygą
Rež. – Antanas Gluskinas
Žanras – kreivos istorijos iš berniuko ir mergaitės gyvenimo
Trukmė – 1 val./be pertraukos
Kam skirta – nuo 5 m.
2019.09.26
Ketvirtadienis
11:00 val.
Pasvalio kultūros centras
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-4496cc04c4bc74356a7cb3abde672eeb.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.09.26
Ketvirtadienis
18:00 val.
Pasvalio kultūros centras
nebylys_1517216389-38081882e8291f33850e90047c21806b.jpg

NEBYLYS


Tekstas – pagal Juozo Tumo-Vaižganto to paties pavadinimo kūrinį
Rež. – Jonas Vaitkus
Žanras – impresija
Trukmė – 2 val. 20 min./viena pertrauka
Kam skirta – N-14
2019.09.27
Penktadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
meile-po-guobomis_1517822728-beda5d6e03b2a3964ce9eb14da1ff3bd.jpg

MEILĖ PO GUOBOMIS


Tekstas – Judžinas O'Nilas
Rež. – Paulius Ignatavičius
Žanras – drama
Trukmė – 1 val. 50 min./be pertraukos
Kam skirta – N-14
2019.09.28
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.09.29
Sekmadienis
15:00 val.
Teatro Mažoji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.09.29
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro Mažoji salė
Svečiai
Svečiai
id_67693_1564731598-815a2cb63344d6ab963d8da449ecaa62.png

OKT / VILNIAUS MIESTO TEATRAS: ŽMOGUS IŠ PODOLSKO


Tekstas – Dmitrijus Danilovas
Rež. – Oskaras Koršunovas
Trukmė – 1 val. 20 min
2019.10.01
Antradienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Svečiai
Svečiai
n3s_7760-e-sabaliauskaite-183_1565683072-cf3a51443dd4e3459d511ebed7dd175e.png

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT


Rež. – Dramaturgijos asistentė: Kristina Steiblytė
2019.10.04
Penktadienis
19:00 val.
Teatro didžioji salė
Premjera
Premjera
dscf4671_1554206069-cf2d17a791b8a1b52ddbc6efa8594bb8.jpg

REVIZORIUS


Tekstas – NIKOLAJUS GOGOLIS
Rež. – AIDAS GINIOTIS
Žanras – Komedija
Trukmė – 2 val. 30 min. / dviejų dalių
2019.10.05
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Vaikams
Vaikams
blusyno-pasakojimai_1517992985-a7037c9a65efacc1d6e4aba06ff3f873.jpg

BLUSYNO PASAKOJIMAI


Tekstas – pagal Gendručio Morkūno knygą
Rež. – Antanas Gluskinas
Žanras – kreivos istorijos iš berniuko ir mergaitės gyvenimo
Trukmė – 1 val./be pertraukos
Kam skirta – žmonėms nuo 5 m.
2019.10.06
Sekmadienis
12:00 val.
Teatro Mažoji salė
skulpturaaa_1521725502-055af80f72bf8e8c6865d7d196f1cbbc.jpg

SKULPTŪRA


Tekstas – Marius von Mayenburgas
Rež. – Paulius Ignatavičius
Žanras – drama
Trukmė – 2 val. 30 min./viena pertrauka
Kam skirta – N-16
2019.10.06
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Svečiai
Svečiai
60387794_10157291486732329_678564928226852864_o_1564732694-90bfaaa69bd94053a1f5e7ff12dd7f05.jpg

PANEVĖŽIO TEATRAS "MENAS": PIKSELIUKAI arba KAS TELEFONE GYVENA


Rež. – Andrius Povilauskas
Trukmė – 1 val.
Kam skirta – Nuo 5 m.
2019.10.10
Ketvirtadienis
11:00 val.
Teatro didžioji salė
Gastrolės
Gastrolės
kukucio-kelione1_1517990572-722b06392c7c4818e65ad69bceff2148.jpg

KUKUČIO KELIONĖ


Tekstas – pagal M. Martinaičio "Kukučio balades"
Rež. – Inga Norkutė
Žanras – Spektaklis vaikams
Trukmė – 1 val./be pertraukos
Kam skirta – visiems
2019.10.10
Ketvirtadienis
11:00 val.
Telšių Žemaitės dramos teatras
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-4496cc04c4bc74356a7cb3abde672eeb.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.10.10
Ketvirtadienis
18:00 val.
Telšių Žemaitės dramos teatras
Svečiai
Svečiai
parazitai-a3_1564732396-740ea94632db24e9a7c22319cb4a20d8.jpg

PANEVĖŽIO TEATRAS "MENAS": PARAZITAI


Tekstas – Julius Paškevičius
Rež. – Tadas Montrimas
Žanras – Tragikomedija
Trukmė – 1val. 40 min.
Kam skirta – N-16
2019.10.10
Ketvirtadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
visu-greiciu-atgal_1516779953-b712118ae640df370c65c2d37df5a6d7.jpg

VISU GREIČIU ATGAL!


Tekstas – pagal Pierre Notte pjesę „Dvi poniutės pakeliui į Šiaurę“
Rež. – Arvydas Lebeliūnas
Žanras – kriminalinė-muzikinė komedija
Trukmė – 2 val./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.10.11
Penktadienis
18:30 val.
Teatro mažoji salė
Premjera
Premjera
www-spektaklio-cover_1566382706-3fcebf26b303af90a4dd1181d90b9bf5.jpg

PREMJERA: VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS


Tekstas – William Shakespeare
Rež. – Paulius Ignatavičius
Trukmė – 2 val. / dviejų dalių
2019.10.12
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-4496cc04c4bc74356a7cb3abde672eeb.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.10.13
Sekmadienis
17:00 val.
Anykščių kultūros centras
Svečiai
Svečiai
id_43230_1564733327-5d2a91ef405f3ead6aba15f3bdfc47f6.jpg

OKT / VILNIAUS MIESTO TEATRAS: TERAPIJOS


Tekstas – Birutė Kapustinskaitė
Rež. – Kirilas Glušajevas
Žanras – Tragikomiškas spektaklis
Trukmė – 1val. 40 min.
2019.10.13
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Gastrolės
Gastrolės
blusyno-pasakojimai_1517992985-b0ce894ca13f79ce3a1689931e89cb0a.jpg

BLUSYNO PASAKOJIMAI


Tekstas – pagal Gendručio Morkūno knygą
Rež. – Antanas Gluskinas
Žanras – kreivos istorijos iš berniuko ir mergaitės gyvenimo
Trukmė – 1 val./be pertraukos
Kam skirta – nuo 5 m.
2019.10.17
Ketvirtadienis
11:00 val.
Panevėžio teatras "Menas"
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-4496cc04c4bc74356a7cb3abde672eeb.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.10.17
Ketvirtadienis
18:00 val.
Panevėžio teatras "Menas"
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
spektaklis-the-perfect-match-arba-su-naujais-metais-ionesco-sj-75_1540357142-972d22d6c7263a21d8aa57e1fb137303.jpg

TOBULA PORA


Tekstas – Eugene Ionesco
Rež. – Paulius Ignatavičius
Žanras – Absurdo komedija
Trukmė – 1val. 30 min. / vienos dalies
Kam skirta – N-16
2019.10.18
Penktadienis
18:30 val.
Teatro Mažoji salė
nebylys_1517216389-38081882e8291f33850e90047c21806b.jpg

NEBYLYS


Tekstas – pagal Juozo Tumo-Vaižganto to paties pavadinimo kūrinį
Rež. – Jonas Vaitkus
Žanras – impresija
Trukmė – 2 val. 20 min./viena pertrauka
Kam skirta – N-14
2019.10.19
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.10.20
Sekmadienis
15:00 val.
Teatro Mažoji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.10.20
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro Mažoji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-4496cc04c4bc74356a7cb3abde672eeb.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.10.24
Ketvirtadienis
18:00 val.
Varėnos kultūros centras
vardan-tos_1516782724-58476619d2ec6d6c49daa313e118cb3a.jpg

VARDAN TOS


Tekstas – pagal Petro Vaičiūno pjesę "Patriotai"
Rež. – Aidas Giniotis
Žanras – satyrinis farsas
Trukmė – 2 val. 50 min./viena pertrauka
Kam skirta – N-14
2019.10.26
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Vaikams
Vaikams
kastone_1517822897-8ae7260500c4ed0376780350805c0f57.jpg

KAŠTONĖ


Tekstas – Daiva Čepauskaitė/pagal A. Čechovo apsakymą "Kaštonė"
Rež. – Arvydas Lebeliūnas
Žanras – spektaklis
Trukmė – 1 val. 40 min./be pertraukos
Kam skirta – visai šeimai
2019.10.27
Sekmadienis
12:00 val.
Teatro didžioji salė
rudens-istorija_1516696617-b4f8eb521a00fae375819c970421eecc.jpg

RUDENS ISTORIJA


Tekstas – Aldo Nicolaj
Rež. – Juozas Žibūda
Žanras – drama
Trukmė – 2 val. 20 min./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.10.27
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro Mažoji salė
Svečiai
Svečiai
67090741_2392085847706538_636038726157336576_o_1564733750-1f86e3039904ffdbc30f020e0d5a3077.jpg

ACH šokio spektaklis "Otelas"


Tekstas – Williamo Shakespeare’o tragedijos motyvais pagal Džono Adamso ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muzik
Rež. – choreografė – Anželika Cholina
Trukmė – 2 val. 20 min. su pertrauka.
2019.10.29
Antradienis
19:00 val.
Teatro didžioji salė
meile-po-guobomis_1517822728-beda5d6e03b2a3964ce9eb14da1ff3bd.jpg

MEILĖ PO GUOBOMIS


Tekstas – Judžinas O'Nilas
Rež. – Paulius Ignatavičius
Žanras – drama
Trukmė – 1 val. 50 min./be pertraukos
Kam skirta – N-14
2019.11.02
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Vaikams
Vaikams
bebenciukas-ir-laume-1_1517824029-2f5800fd16323355f16fbc681cc762cf.jpg

BEBENČIUKAS IR LAUMĖ


Tekstas – Kosto Kubilinsko bei Petro Cvirkos kūrinių motyvais
Rež. – Inga Norkutė
Žanras – pasaka
Trukmė – 1 val. 10 min./be pertraukos
Kam skirta – visiems
2019.11.03
Sekmadienis
12:00 val.
Teatro Didžioji salė
visu-greiciu-atgal_1516779953-b712118ae640df370c65c2d37df5a6d7.jpg

VISU GREIČIU ATGAL!


Tekstas – pagal Pierre Notte pjesę „Dvi poniutės pakeliui į Šiaurę“
Rež. – Arvydas Lebeliūnas
Žanras – kriminalinė-muzikinė komedija
Trukmė – 2 val./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.11.03
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro mažoji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
spektaklis-the-perfect-match-arba-su-naujais-metais-ionesco-sj-75_1547717150-cde905d3beb226605d4fdca29322e52c.jpg

TOBULA PORA


Tekstas – Eugene Ionesco
Rež. – Paulius Ignatavičius
Žanras – Vienos dalies absurdo komedija
Trukmė – 1val. 30 min.
Kam skirta – N-16
2019.11.07
Ketvirtadienis
18:30 val.
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras
c_lauravanseviciene-17-1024x683_1565090213-eb16d5247a0bd2bc9e5af737600a917d.jpg

VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS: MARTI


Tekstas – Žemaitė
Rež. – Gabrielė Tuminaitė
Trukmė – 1 val. 50 min.
2019.11.07
Ketvirtadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
duonkepio-zmona_1516878967-c04233486c1c0435b0bf13ea86d37f98.jpg

DUONKEPIO ŽMONA


Tekstas – Marselis Panjolis
Rež. – Arvydas Lebeliūnas
Žanras – romantinė istorija
Trukmė – 3 val./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.11.08
Penktadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
Premjera
Premjera
dscf4671_1554206069-cf2d17a791b8a1b52ddbc6efa8594bb8.jpg

REVIZORIUS


Tekstas – NIKOLAJUS GOGOLIS
Rež. – AIDAS GINIOTIS
Žanras – Komedija
Trukmė – 2 val. 30 min. / dviejų dalių
2019.11.09
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Vaikams
Vaikams
eziukas-ruke_1517216593-81b71416a8fe3777f18e6de595d8ebba.jpg

EŽIUKAS RŪKE


Tekstas – Sergejus Kozlovas
Rež. – Paulius Ignatavičius
Žanras – spektaklis vaikams
Trukmė – 2 val./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.11.10
Sekmadienis
12:00 val.
Teatro didžioji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.11.10
Sekmadienis
15:00 val.
Teatro Mažoji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.11.10
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro Mažoji salė
Gastrolės
Gastrolės
blusyno-pasakojimai_1517992985-b0ce894ca13f79ce3a1689931e89cb0a.jpg

BLUSYNO PASAKOJIMAI


Tekstas – pagal Gendručio Morkūno knygą
Rež. – Antanas Gluskinas
Žanras – kreivos istorijos iš berniuko ir mergaitės gyvenimo
Trukmė – 1 val./be pertraukos
Kam skirta – nuo 5 m.
2019.11.12
Antradienis
11:00 val.
Tauragės kultūros centras
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-4496cc04c4bc74356a7cb3abde672eeb.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.11.12
Antradienis
18:00 val.
Tauragės kultūros centras
Premjera
Premjera
www-spektaklio-cover_1566382706-3fcebf26b303af90a4dd1181d90b9bf5.jpg

PREMJERA: VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS


Tekstas – William Shakespeare
Rež. – Paulius Ignatavičius
Trukmė – 2 val. / dviejų dalių
2019.11.16
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Vaikams
Vaikams
vandeninis_1524208872-b2c09f97f3f1eac363efa87543724eeb.jpg

VANDENINIS NUOTYKIS


Rež. – Birutė Banevičiūtė
Žanras – interaktyvus judesio spektaklis
Trukmė – 30 min.
Kam skirta – 0-3 metų vaikams (ne daugiau nei 20-čiai mažylių)
2019.11.17
Sekmadienis
10:00 val.
Teatro Mažoji salė
Vaikams
Vaikams
vandeninis_1524208872-b2c09f97f3f1eac363efa87543724eeb.jpg

VANDENINIS NUOTYKIS


Rež. – Birutė Banevičiūtė
Žanras – interaktyvus judesio spektaklis
Trukmė – 30 min.
Kam skirta – 0-3 metų vaikams (ne daugiau nei 20-čiai mažylių)
2019.11.17
Sekmadienis
11:30 val.
Teatro Mažoji salė
nora_1517824137-a721fe60a1bd2e4318455a62ec7d4ae2.jpg

NORA


Tekstas – Henrikas Ibsenas
Rež. – Sigitas Račkys
Žanras – Dviejų dalių drama
Trukmė – 2 val. 30 min./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.11.17
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Premjera
Premjera
dscf4671_1554206069-60659f00b77a7bdf505eeba227051c57.jpg

REVIZORIUS


Tekstas – NIKOLAJUS GOGOLIS
Rež. – AIDAS GINIOTIS
Žanras – Komedija
Trukmė – 2 val. 30 min. / dviejų dalių
2019.11.20
Trečiadienis
18:00 val.
Alytaus miesto teatras
Svečiai
Svečiai
photo_1_77779289_1564381582-428cef560fd17c9c8a07f48f4c2645ba.jpg

Ingmar Bergman. SCENOS IŠ VEDYBINIO GYVENIMO. LNDT spektaklis


Rež. – Vytautas RUMŠAS
Trukmė – 3 val. (dviejų dalių)
2019.11.20
Trečiadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
2-baneris_1536324117-d8f5c77d345227155276860b370dd3fc.jpg

MINDAUGAS


Tekstas – Justinas Marcinkevičius, Nikolas Darnstädt
Rež. – Nikolas Darnstädt
Trukmė – 2 val./be pertraukos
Premjera – 2018 m. rugsėjo 28, 29 d.
2019.11.22
Penktadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
vardan-tos_1516782724-58476619d2ec6d6c49daa313e118cb3a.jpg

VARDAN TOS


Tekstas – pagal Petro Vaičiūno pjesę "Patriotai"
Rež. – Aidas Giniotis
Žanras – satyrinis farsas
Trukmė – 2 val. 50 min./viena pertrauka
Kam skirta – N-14
2019.11.23
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro didžioji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
bbb_1517992057-779d1bea40bfebdd416703a3620cc2d6.jpg

BELA, BOSAS IR BULIS


Tekstas – Volker Ludwig
Rež. – Antanas Gluskinas
Žanras – istorija
Trukmė – 1 val. 40 min./viena pertrauka
Kam skirta – N-7
2019.11.24
Sekmadienis
12:00 val.
Teatro didžioji salė
rudens-istorija_1516696617-b4f8eb521a00fae375819c970421eecc.jpg

RUDENS ISTORIJA


Tekstas – Aldo Nicolaj
Rež. – Juozas Žibūda
Žanras – drama
Trukmė – 2 val. 20 min./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.11.24
Sekmadienis
18:00 val.
Teatro Mažoji salė
Gastrolės
Gastrolės
kukucio-kelione1_1517990572-722b06392c7c4818e65ad69bceff2148.jpg

KUKUČIO KELIONĖ


Tekstas – pagal M. Martinaičio "Kukučio balades"
Rež. – Inga Norkutė
Žanras – Spektaklis vaikams
Trukmė – 1 val./be pertraukos
Kam skirta – visiems
2019.11.27
Trečiadienis
11:00 val.
Plungės kultūros centras
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
spektaklis-the-perfect-match-arba-su-naujais-metais-ionesco-sj-75_1547717150-cde905d3beb226605d4fdca29322e52c.jpg

TOBULA PORA


Tekstas – Eugene Ionesco
Rež. – Paulius Ignatavičius
Žanras – Vienos dalies absurdo komedija
Trukmė – 1val. 30 min.
Kam skirta – N-16
2019.11.27
Trečiadienis
18:00 val.
Plungės kultūros centras
Svečiai
Svečiai
1920x830_tiketa_1565006362-2a0cbe2f0f8dc4c9c9d92fb38e79cd6e.jpg

Valstybinio ansamblio „Lietuva“ muzikinis spektaklis – misterija „Dievai ir žmonės“


Tekstas – Idėjos autorė ir režisierė – Leokadija Dabužinskaitė
2019.11.27
Trečiadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
geismu-tramvajus_1517215764-d6ea4e9d30bcf71e96ddf2c3bc04f929.jpg

GEISMŲ TRAMVAJUS


Tekstas – Tenesis Viljamsas
Rež. – Algirdas Latėnas
Žanras – drama
Trukmė – 3 val. 10 min./viena pertrauka
Kam skirta – visiems
2019.11.29
Penktadienis
18:30 val.
Teatro didžioji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.11.30
Šeštadienis
15:00 val.
Teatro Mažoji salė
Auksinis scenos kryžius
Auksinis scenos kryžius
web-ii-variantas_1540919994-13ac0c634e890b4f3a76647305f13cf1.jpg

BAGADELNIA


Tekstas – Aleksandras Špilevoj
Rež. – Aleksandras Špilevoj
Trukmė – 1val. 50min
2019.11.30
Šeštadienis
18:00 val.
Teatro Mažoji salė